KONTAKT
Telefon:
+48 22 875 49 66
+48 794 119 591

E-mail:
info@thisway.com.pl

Godziny otwarcia / Poniedziałek – Piątek / 08:00 – 16:00

 • Polski
 • English
 • Deutsch
Zadzwoń do nas! +48 22 875 49 66
i

ThisWay

Jaki kierunek wybrać?

 • Czy koniecznym jest zarejestrowanie firmy w danym kraju, aby móc zacząć sprzedawać swoje produkty?
 • Oczywiście, że nie! Niemniej jednak, jeżeli decydujemy się sprzedawać nasze produkty/usługi na wybranym rynku, powinniśmy się zastanowić, jak zrobić to zgodnie z prawem obowiązującym na danym rynku. Czy sami chcielibyście kupować produkty od zagranicznych firm czy raczej od Polskich podmiotów? Weźmy tu przykład zakupu przez internet. Zamawiamy produkt na allegro ale nie sprawdziliśmy dokładnie od kogo go zamawiamy, i co? nagle okazuje się, że produkt sprzedawany jest na zasadach drop shippingu. Co to znaczy? Firma, od której kupiliśmy przedmiot znajduję się np. w Chinach! Co wtedy, gdy chcemy zwrócić przedmiot bo okazał się nie taki jak na zamieszczonym zdjęciu. Wtedy własnie zaczynają pojawiać się problemy. Jeżeli firma jest zarejestrowana w Chinach to obowiązują je inne przepisy prawne niż w Polsce i np. wcale nie muszą przyjąć zwrotu zamówionego towaru, lub czas zwrotu jest bardzo wydłużony.
  Jako przedsiębiorca dbający o wizerunek swojej firmy, powinniśmy zawsze mieć zarejestrowaną firmę w danym kraju, w którym prowadzimy biznes. Niekoniecznie musi być to osobna firma ale chociażby oddział w danym kraju.

  • Jakie korzyści wiążą się z prowadzeniem działalności w innych krajach?

  Korzyści jest bardzo w wiele, nie chodzi tutaj tylko udogodnienia podatkowe oraz wizerunkowe ale również o rozbudowany system finansowania firmy. Zauważmy, że każdy podmiot ma możliwość korzystania z opcji różnego rodzaju dofinansowań w danym Państwie. Jeżeli chodzi o kraje Europejskie to niemieckie firmy najczęściej otrzymują dofinansowania z Unii Europejskiej, zarówno są najbardziej wiarygodnymi podmiotami gospodarczymi w całej Europie. Kolejną korzyścią, w której pomaga firma This Way, jest obsługa tych firm pod kątem kontaktu z potencjalnymi partnerami biznesowymi oraz klientami i dostawcami. Dzięki współpracy z naszym teamem są Państwo z automatu przygotowani na bezpieczny start w ekspansji Państwa firmy.

  • Jak zadbać o kreowanie wizerunku Twojej firmy w innym Państwie?

  Bardzo istotnym faktem jest budowanie i kreowanie naszego wizerunku firmy na rynku zagranicznym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży marketingowej, jesteśmy w stanie pomóc Państwo w wykreowaniu takiego wizerunku. Stosujemy zaawansowane metody  szeroko pojętego content marketingu. Jesteśmy w stanie dotrzeć zarówno do klientów hurtowych, jaki i detalicznych. Na pewno ważnym aspektem jest również prowadzenie w sposób profesjonalny profilu firmy w Social Media, dzięki naszemu zespołowi poprowadzimy profile na Twitterze, Facebooku, Instagramie i innych portalach. Posiadamy również kontakty do do Infuencerów.
  Jeżeli poważnie masz świetny produkt, szukasz inwestorów i partnerów biznesowych na całym świecie, skontaktuj się z nami.
   ]]>